Naši partneři

Garážová vrata

Společnost Urban BVP vám vám nabízí garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Veškeré své produkty, garážová vrata nevyjímaje, dodávají včetně následné montáže. Přijedou se podívat, proberou s vámi vaší představu a na základě prostorových dispozic a vašich nároků navrhnou a následně realizují to nejlepší řešení pro vaší garáž. 

Ubytování Krkonoše

V tomto článku vám představíme Boudu Šestidomí, která se nachází v obci Strážné, která je v Krkonoších. Ubytování Krkonoše je často hledaný pojem, a tak by se vám mohl tento tip hodit. Nezáleží kolik je vám let, protože dovolenou v Krkonoších si užije každý návštěvník. Ten co preferuje klidné procházky i ten co rád sportuje a pokořuje rekordy. Zkrátka krkonoše turistika je lákadlem pro všechny věkové skupiny i skupiny různých zájmů.

Karavany Praha

Jestli přemýšlíte nad zajímavou možností, jak trávit letošní dovolenou, tak odpovědí by pro vás mohlo být, cestování v karavanu. Společnost Karavany Praha nabízí prvotřídní služby a ve své nabídce má nové karavany, které jsou havarijně pojištěny. Rychlé vyřízení rezervací a objednávek je u této firmy zajištěno díky online rezervačnímu systému, který naleznete na jejich webové stránce u každého karavanu. Máte tak možnost zjistit přímo na jejich webové stránce, který karavan je volný ve vámi požadovaném termínu.

Čelní sklo

Již přes 20 let firma Autosklo JR provádí opravy nebo výměny čelních skel. V této společnosti pracují zkušení technici, kteří mají s komunikací s klientem, konzultacemi a výměnou autoskel mnohaleté zkušenosti. Ke každému klientovi přistupují individuálně a vždy se snaží vyjít vstříc jeho potřebám, přáním a rozpočtu.  

Deratizace Praha

Společnost KF TRANS s.r.o. se angažuje v oboru DDD služeb. To znamená, že provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). V rámci oboru DDD služeb nabízí i dezinfekce různých plísní či dezinsekce a desinfekce jímek a žump.

Deratizace štěnic

Deratizace štěnice se správně nazývá dezinsekce štěnic, protože se jedná o likvidaci hmyzu. Hubení štěnic se nedoporučuje provádět vlastními silami, ale je třeba tento úkon nechat na profesioálech. Na tento úkol sami nestačíte a je vždy nutné kontaktovat deratizační firmu. Profesionální firmy jako jsou například Deratizace Praha mají přístup k lepšíma hlavně funkčním přípravkům, ke kterým se jako běžný člověk nemůžete ani dostat. Deratizací štěnic prováděnou na vlastní pěst můžete celou situaci akorát zhoršit a to z toho důvodu, že by si štěnice mohli vybudovat rezistenci na použité chemikálie a následná deratizace by byla o to komplikovanější.

Luxusní koupelny Praha

V roce 2017 byla na pražském Žižkově otevřena exkluzivní vzorková prodejna, kde máte možnost si luxusní koupelny a veškeré zařízení, které by měla taková luxusní moderní koupelna splňovat, lze osobně prohlédnout, na cokoliv se zeptat a případně si nechat objednat. Prodejna je zaměřena na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány (koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty). Všechny tyto produkty jsou od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Restaurace Praha

Pokud hledáte restaurace Praha 6. tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Jde o hospodu, která vám může nabídnut dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu a vynikající prostor na svatby či narozeninové oslavy.

Folie na sklo

Podívejte se na okenní fólie od Infrasol. V tomto článku vám představíme Fólie na sklo aut a budov od značky Infrasol. Představujeme vám mnoho výhod těchto okenních fólií. Firma vám také může doporučit certifikovaného odborníka na instalaci fólií do vašich oken