Naši partneři

Garážová vrata

Společnost Urban BVP vám vám nabízí garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Veškeré své produkty, garážová vrata nevyjímaje, dodávají včetně následné montáže. Přijedou se podívat, proberou s vámi vaší představu a na základě prostorových dispozic a vašich nároků navrhnou a následně realizují to nejlepší řešení pro vaší garáž. 

Ubytování Krkonoše

V tomto článku vám představíme Boudu Šestidomí, která se nachází v obci Strážné, která je v Krkonoších. Ubytování Krkonoše je často hledaný pojem, a tak by se vám mohl tento tip hodit. Nezáleží kolik je vám let, protože dovolenou v Krkonoších si užije každý návštěvník. Ten co preferuje klidné procházky i ten co rád sportuje a pokořuje rekordy. Zkrátka krkonoše turistika je lákadlem pro všechny věkové skupiny i skupiny různých zájmů.

Karavany Praha

Jestli přemýšlíte nad zajímavou možností, jak trávit letošní dovolenou, tak odpovědí by pro vás mohlo být, cestování v karavanu. Společnost Karavany Praha nabízí prvotřídní služby a ve své nabídce má nové karavany, které jsou havarijně pojištěny. Rychlé vyřízení rezervací a objednávek je u této firmy zajištěno díky online rezervačnímu systému, který naleznete na jejich webové stránce u každého karavanu. Máte tak možnost zjistit přímo na jejich webové stránce, který karavan je volný ve vámi požadovaném termínu.