Karavany Praha

Jestli přemýšlíte nad zajímavou možností, jak trávit letošní dovolenou, tak odpovědí by pro vás mohlo být, cestování v karavanu. Společnost Karavany Praha nabízí prvotřídní služby a ve své nabídce má nové karavany, které jsou havarijně pojištěny. Jestliže vás myšlenka na pronájem obytného vozu zaujala, tak vám veškeré potřebné informace a nabídku šitou přímo vám na míru poskytne jejich půjčovna obytných aut. Rychlé vyřízení rezervací a objednávek je u této firmy zajištěno díky online rezervačnímu systému, který naleznete na jejich webové stránce u každého karavanu. Máte tak možnost zjistit přímo na jejich webové stránce, který karavan je volný ve vámi požadovaném termínu.

Kontaktujte společnost Karavany Praha

Karavany Praha
774 071 108

Hájecká 1
273 51, Červený Újezd
Praha-západ, Česká Republika

Karavany Praha – trendy

Karavany se v poslední době dostávají více do obliby lidí a zájem o dovolenou s karavanem roste. Klienty často láká vydat se na cesty za dobrodružstvím a poznáním atraktivních míst a přitom nebýt limitován dobou, kterou se můžete na daném místě zdržet. Tuto svobodu vám dají obytné karavany či obytné vozy.

Takový způsob cestování poskytuje každému téměř neomezený pocit volnosti. Cestovatelé si mohou svou vlastní cestu naplánovat dle libosti, ale hlavně tyto plány mohou měnit dle své vlastní nálady, počasí či jiných faktorů a nemusí být vázáni žádnou rezervací v hotelu. Karavany, které vám zapujčí půjčovna karavanů Praha vám dodají veškerý komfort.

Obytné vozy – profesionální přístup

Pořízení takových vozidel může být poměrně nákladné. Existuje řešení pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí podstoupit takovou investici. Proto vám doporučujeme zavedenou firmu, která vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům, kteří jdou s dobou a funguje jako půjčovna karavanů.

V nabídce mají kvalitní a nové karavany. Samotné cestování tímto způsobem v dnešní době je velkou radostí, neboť samotné půjčení karavanu je zcela jednoduché, rychlé a bezstarostné.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí s kempy pro karavany nebo místa uzpůsobena pro parkování karavanu. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak i s tímto dotazem se na půjčovnu karavanů můžete obrátit.

Půjčovna karavanů – pohodlí na cestách

Moderní a pohodlný způsob trávení dovolené s karavany od zmíněné firmy si můžete užít na maximum a bez zbytečných starostí, neboť karavany, kterými disponuje půjčovna karavanů Praha, jsou plně havarijně pojištěny. 

Na cestu se tak můžete vydat v klidu a bez zbytečných komplikací a obav. Další velká výhoda, které mohou klienti využít, spočívá v tom, že karavany jsou uzpůsobeny jak pro provoz v letním, tak i zimním období. Jsou univerzálně vybaveny pro celoroční provoz a nemusíte se proto při plánování dovolené nijak omezovat v závislosti na ročním období. Připomínáme, že většina příslušenství je poskytována zdarma. V zimním období, je také možnost nechat zaparkovat karavan na náměstí ve Strážném.

Půjčovna karavanů – nabídka

Veškeré bližší podrobnosti ohledně aktuální a bezkonkurenční nabídky karavanů vám poskytne přímo v půjčovna karavanů Praha

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na stránkách společnosti Karavany Praha naleznete veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Karavany Praha vám bezplatně půjčí:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Karavany Praha vám za příplatek mohou zapůjčit:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50