Čelní sklo

Již přes 20 let firma Autosklo JR provádí opravy nebo výměny čelních skel. V této společnosti pracují zkušení technici, kteří mají s komunikací s klientem, konzultacemi a výměnou autoskel mnohaleté zkušenosti. Ke každému klientovi přistupují individuálně a vždy se snaží vyjít vstříc jeho potřebám, přáním a rozpočtu.  

Autoskla JR kontakt
603 104 402


Sarajevská 21
Praha 2 120 00

Odborný personál dokáže spolehlivě vyhodnotit, zda může být čelní sklo opraveno scelením praskliny nebo je třeba čelní sklo vyměnit celé. Výhodou je, že pro váš vůz budou mít v této firmě pravděpodobně skladem, proto na opravu nemusíte čekat dlouho.  

Čelní sklo - proč oslovit Autoskla JR? 

Oprava čelního skla může proběhnout na místě, které se vám bude hodit nejvíce. Tato firma působí celostátně, protože má mobilní tým a může za vámi přijet a vyměnit sklo kupříkladu i na parkovišti.  

Výměna čelního skla je s Autoskla JR opravdu rychlá. Na skladě mají více než 9000 typů čelních skel, přičemž odborný posudek o vhodnosti výměny či opravy skla je proveden zdarma.  

Čelní sklo - ceník 

Firma Autoskla má kompletní ceník uvedený na svých stránkách. Najdete tam cenu za každé čelní sklo . Ceník autoskel je přehledně v tabulce a ceny jsou vuedeny vč. DPH. Podívejte se tedy přímo na stránku čelní sklo ceník a budete mít ihned představu o cenně.  

Firma Autoskla JR doporučuje, abyste závadu na autoskle nepodceňovali a ihned jí řešili. Prasklé čelní sklo může být větší problém, než se zdá. A to i v případě, že je pouze poškrábané. Protože i ze škrábance se může stát větší prasklina a ze zákona je dáno, že s rozbitým čelním sklem nesmíte do běžného provozu. Hrozí vám pokuta a st.  

Čelní sklo - oprava lepením 

Pokud uvidíte na svém čelním skle prasklinu, tak se nemusíte hned bát výměny skla. Tuto prasklinu lze opravit metodou scelením. Tato procedura stojí méně, než nové autosklo a jeho výměna. Cenové rozpětí se pohybuje mezi 800-1800 Kč podle rozsahu poškození.  

Bohužel metoda lepením není vždy možná. Pokud je poškození rozsáhlé, nebo je prasklina na straně řidiče a brání ve výhledu na vozovku, tak je zákonem zakázáno scelovat autosklo a je nutné provést výměnu čelního skla.  

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel 

Výměna čelního skla je s firmou Autoskla JR opravdu efektivní a rychlá. Tito odborníci mají naskladněno tisíce autoskel. Zvláště se nemusí vůbec obávat majitelé klasických a populárních vozů.  Čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo je na skladě vždy. Tato skla jsou na skladě a připravena k okamžité výměně. Firma samozřejmě dokáže vyjít vstříc i řidičům dalších značek.  

Čelní sklo - NONSTOP servis 

Neváhejte tuto firmu oslovit kdykoliv budete mít problém. Fungují NONSTOP a sklo budete mít opraveno co nejdřív. Využijte nonstop linku Autoskla JR na čísle +420 603 111 072. 

Čelní sklo - mobilní tým 

Zákazníci této firmy oceňují i jejich mobilní tým, který firma nabízí. A to v případě, že nemůžete dorazit do jejich provozovny, tak mohou přijet oni za vámi a provést opravu přímo u vás, nebo na místě, kde se vám to bude hodit. Zároveň zajistí likvidaci pojistných událostí.  

Čelní sklo a ruční mytí auta

V tomto článku jsme vám doporučili firmu, která opravuje a mění nejen čelní skla, ale veškeré autoskla. Závěrem zmíníme, že pokud máte zájem o čištění interiéru nebo o ruční mytí auta, tak se obraťte na nás.