Luxusní koupelny Praha

V roce 2017 byla na pražském Žižkově otevřena exkluzivní vzorková prodejna, kde máte možnost si luxusní koupelny a veškeré zařízení, které by měla taková luxusní moderní koupelna splňovat, lze osobně prohlédnout, na cokoliv se zeptat a případně si nechat objednat. Prodejna je zaměřena na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány (koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty). Všechny tyto produkty jsou od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Koupelny Praha - pro inspiraci doporučujeme tyto stránky

Značka Dornbracht je dnes ve výrobě prémiových armatur na pozici mezinárodní jedničky. Určuje trendy a je proslulá svým jedinečným designem, architekturou a technologií. Alape se v roce 2001 stalo součástí koncernu Dornbracht a na žebříčku výrobců sanitárního zařízení si vybudovala renomé a uznání. Luxusní baterie od Alape a baterie Dornbracht vám v Dorint DG centru na Žižkově představí, pohovoří o jednotlivých výhodách a budete si moci i osobně vyzkoušet jednotlivé výrobky.

Luxusní koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht je znám především pro své technologické inovace, které na trh přináší. Například systém PERFORMING WATER, který firma hojně využívá vám nabízí jedinečnou vodní technologii v koupelně. Především jde o různorodost způsobů, jimiž produkty Dornbracht poskytují lidem vodu do jejich luxusních koupelen - voda ve formě deště, voda jako průzračný, energický příval, voda jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. Právě tato technologie dělá luxusní sprchové kouty a luxusní vany moderní a luxusní. Samozřejmě k tomu ještě musíme přidat neotřeli design jejich produktů.

Moderní koupelny, které zaujmou nejen detailem

Luxusní moderní koupelny od společnosti Dorint DG Centrum jsou vypracované do detailu. Firma s vámi vše prokonzultuje a zajistí 3D návrh - vizualizaci. Následně zajistí i finální realizaci. Společnosti Dorint DG Centrum Vám v oblasti moderních koupelen poskytne přesně takový servis, který si přejete.

Přijďte si vyzkoušet luxusní horizontální sprchu německé firmy Dornbracht do studia Dorint DG Centru na Žižkově v Praze. Takovou sprchu mají vystavenou jako jediný v České republice. Najdete zde také další luxusní koupelnový sortiment v originálních  designech. Výrobky, které zde uvidíte na první pohled odliší luxusní koupelnu od ostatních.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE je synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Firma byla založena roku 1896 v německém městě Penig německým podnikatelem Adolfem Lamprechtem. Společnost se usídlila v saském Penigu, kde jejím zaměřením byli pouze výrobky určené pro luxusní koupelnu. ALAPE, jako první výrobce na světě, přišla s řadou inovací  jako je například vestavěné umyvadlo, první koupelnová skříňka se zabudovaným umyvadlem a dalšími. Výroba se nyní orientuje na dřezy, umyvadla a koupelnový nábytek, který v průběhu dlouholeté spolupráce s architekty a designery prošla rozsáhlým vývojem. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl velký vliv na vývoj luxusních koupelen, jak je známe dnes.