Ubytování Krkonoše

V tomto článku vám představíme Boudu Šestidomí, která se nachází v obci Strážné, která je v Krkonoších. Ubytování Krkonoše je často hledaný pojem, a tak by se vám mohl tento tip hodit. Nezáleží kolik je vám let, protože dovolenou v Krkonoších si užije každý návštěvník. Ten co preferuje klidné procházky i ten co rád sportuje a pokořuje rekordy. Zkrátka krkonoše turistika je lákadlem pro všechny věkové skupiny i skupiny různých zájmů.

BOUDA ŠESTIDOMÍ
+420 774 276 237
+420 777 128 805

Strážné 41
543 52 Strážné
Česká Republika

Ubytování Strážné - Krkonoše

Krkonoše nabízí opravdu krásnou přírodu, panoramata a klid. Proto jistě oceníte, že ubytování Strážné (bouda Šestidomí) se nachází přímo v srdci Krkonoš. Na své si zde přijde jak zájemce o sportování, tak i ti, kteří hledají spíše klidné výlety po okolí. Chata Strážné poskytuje ubytování pro každého. Nabízejí týdenní pronájmy celé chaty a to i na Silvestra. Tento termín je však velmi žádaný, a proto je třeba rezervaci provést co nejdříve.

Apartmány Krkonoše - celoroční vyžití 

Dovolená Krkonoše - to jsou absolutně perfektní podmínky, jak pro letní, tak zimní aktivity. Penzion Strážné (Šestidomí) ubytuje návštěvníky v jakoukoliv roční dobu a ty se zde rozhodně nebudou nudit.. Ať už máte zájem o pěší turistiku, cyklistiku, nebo zimní aktivity jako jsou lyže, běžky či snowboard, tak apartmány Krkonoše tu jsou pro vás.  Bouda Šestidomí vám nabízí i bezbariérový apartmán. Ve Strážném naleznete půjčovny zimního i letního sportovního vybavení

Letní dovolená - kola Krkonoše, turistika, tenis, fotbal...

Ubytování kola krkonoše - to je v létě jedna z nejhledanějších frází na internetu. O letní dovolené vedle pěší turistiky a cyklistiky, pro kterou jsou v Krkonoších opravdu parádní podmínky. Můžete také zajít na tenisové kurty či fotbalové hřiště a rozšířit si tak dovolenou o další zážitky. V Krkonoších je  mnoho cyklostezek, které vám nabídnou krásné okolí, čistý vzduch a pohodlnou cestu. Během horkých letních dnů oceníte přítomnost venkovního koupaliště. V případě nečasu zase třeba rádi navštívíte aquapark, který je v blízkém Špindlerově Mlýně. Pokud tedy plánujete jet do Krkonoš na kola, pěší turistiku nebo jen tak užít volného času, tak bouda Šestidomí je určitě dobrou volbou.

Zimní dovolená - Krkonoše apartmány na sjezdovce 

Ubytování lyže krkonoše - příznivci lyžování snowboardu vědí, že Krkonoše jim v zimě nabídnou jedny z nejlepší podmínky, kteří si mohou přát. Sjezdovky v Krkonoších jsou věhlasné tím, že jsou upravené, mají mnoho tras o různých úrovních a je zde špičkové noční lyžování. Díky skvělým sjezdovkám, jsou tak apartmány na sjezdovce v Krkonoších velmi mnoho hledané a žádané. Sjezdovku o svojí úrovni zde najde každý a to platí jak pro ty nejzkušenějších lyžaře, tak i pro úplné začátečníky, kteří spíše využijí lyžařské školy s perfektním zázemím a zkušenými instruktory.  Krkonoše mají v oblibě i běžkaři, kteří zde mají několik set kilometrů upravených tras. Krkonošskou magistrálu zná snad každý běžkař. Mezi oblíbená střediska se řadí hlavně Herlíkovice a Špindlerův Mlýn.

Ubytování Krkonoše je pro každého

Pokud jste spíše hledali ubytování Vrchlabí, tak bouda Šestidomí, která je ve Strážném, není daleko. Třeba vás nabídka této boudy a obce Strážné oslovila natolik, že zvážíte zda se nakonec neubytujete zde.  Jestli hledáte  ubytování v penzionu v Krkonoších, tak můžete být bez obav. Ubytování Strážné, které vám doporučujeme, vás určitě nezklame. Myslí zde i na ty, kteří si chtějí odpočinou od vaření. Pro ty zde je restaurace Strážné