Restaurace Praha

Pokud hledáte restaurace Praha 6. tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Jde o hospodu, která vám může nabídnut dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu a vynikající prostor na svatby či narozeninové oslavy.

Wolkerova 12,
160 00 Praha 6
+420 233 322 594
rezervace pouze telefonicky

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

V hostincích bývá vždy veseleji a rušněji, když se správně čepuje dobré pivo a k tomu se podává dobré jídlo. V restauraci Praha 6 Na Slamníku se vám dostane jak dobrého piva, tak i dobrého jídla. Ani to samo o sobě často nemusí stačit. Další důležitou částí hospody je obsluha, která zde je vždy přátelská a vytváří v restauraci příjemné prostředí. Restaurace Praha 6 Dejvice nabízejí celou řadu míst s kvalitním osvěžením pivem. Hostinec Na Slamníku vás jistě nadchne vším výše uvedeným - pivo, jídlo a příjemný personál.

Restaurace Praha - oslavte narozeniny nebo svatbu!

Tato restaurace na svatby je přímo ideální, ale i pro narozeninové oslavy nebo třeba firemní večírky. Pro takové příležitosti je možné předem si zamluvit salonek pro uzavřenou společnost. Nejen při oslavách je k dispozici zahradní část restaurace, kde je příjemné posezení i během horkého léta. Na zahrádce jsou vzrostlé stromy, které poskytují příjemný stín. Zdaleka ne každá restaurace v Praze nabízí také gril a udírnu jako právě restaurace Na Slamníku. Návštěvníci si tak mohou pochutnat na vepřových, kuřecích nebo hovězích kulinářských specialitách, které připravují naši skvělí kuchaři.

Restaurace v Praze s živou hudbou

V neposlední řadě je Hostinec Na Slamníku známý i slavným hudebním klubem. Živá hudba v restauraci je vždy vítaným zpestřením.  Kvalitní hudební produkci jistě uvitá každý návštěvník. Znalci hudební scény vědí, že právě na pódiu této restaurace začínala před lety nejedna slavná kapela. Sportovním fandům udělá radost TV na sportovní přenosy.

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

Letní měsíce přímo vybízejí k návštěvě restaurace se zahrádkou. Některé restaurace v Praze tuto možnost nabízejí, ale žádná restaurace s terasou nenabízí takovou příjemnou atmosféru a připomínku starých časů jako právě Hostinec Na Slamníku. Naše zahrádka stíněná vzrostlými stromy poskytuje příjemné posezení. Posezení je o to příjemnější, že si můžete pochutnat na našich specialitách, které připravují kuchaři na grilu nebo přímo v naší vlastní udírně.

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Naše restaurace s grilováním je velmi oblíbená mezi návštěvník a samozřejmostí je i skvěle načepované tradiční české pivo, které osvěží každého návštěvníka. V zimních měsících je k dispozici posezení uvnitř. Interiér si zachoval původní tradiční ráz, včetně kachlových kamen a krbu. Věděli jste, že naše restaurace v Praze možná jako jediná nabízí domácí buchty? Pokud ne, tak neváhejte a přijďte se přesvědčit o vysoké úrovni naší gastronomie a útulném prostředí.