Příprava auta na prodej

Máte v plánu prodat své auto a přemýšlíte, jak nejlépe na to? Ve firmě Automyčka Dejvice víme, jak vám pomoci. Zajistíme vyčištění exteriéru i interiéru. Vaše auto pak bude vypadat jako nové. Upravené a ošetřené auto zvyšuje před prodejem svou hodnotu až o 20%. Navíc máte díky upravenému a čistému vzhledu větší šanci, že se auto brzy prodá.

Výsledek oproti domácímu čištění a péčí pomocí profesionálního vybavení a použití vhodné autokosmetiky se nedá srovnávat. Použití výkonných tepovačů, vysavačů na vodu, parních čističů a ruční mytí auta váš vůz posune na zcela novou úroveň.  Co pro vás můžeme udělat?

Příprava auta na prodej - možnosti programů

Přemýšlíte, co všechno lze v autě před prodejem udělat? Automyčka nabízí několik programů.

Příprava auta na prodej - program 1 - Standard

V rámci tohoto dvouhodinového programu provedeme základní údržbu vašeho vozu. Do té patří omytí a očištění exteriéru vozu. Zbavíme karoserii nepříjemných nečistot, jako jsou například stopy po hmyzu nebo asfaltu. Exteriér ručně osušíme a potřebnou péči dostane i interiér vozu.

Omyjeme prahy a vnitřní hrany dveří, umyjeme okna a ošetříme plasty uvnitř auta. Atraktivitu vozu zvýší i pečlivé vyluxování a provonění vozu příjemnou vůní.

Příprava auta na prodej - program 2 - Komplet

Tento program trvá 5-7 hodin a nabízí rozšířenější služby. Najdete v něm vše z prvního programu a mnoho navíc. Po mytí ošetříme karoserii voskem, šamponem a rozleštíme  lak. Umyjeme kola a ošetříme pneumatiky. V interiéru omyjeme kůži, vytepujeme koberce a ošetříme vnitřek vozu včelím voskem.

Příprava auta na prodej - program 3 - Komplet - NANO

V případě přípravy auta na prodej se vyplatí investovat do programu Komplet. Peníze se vám vrátí včasným a výhodným prodejem vozu. Tento program v sobě kombinuje všechny služby Programu 1 a Programu 2. Zaměřujeme se opravdu na každý centimetr vašeho vozu. Tento program trvá 8-10 hodin.

V rámci kompletního programu doplníme služby o mytí motoru a tepování autosedaček. Dojde na pečlivé umytí exteriéru a použití nano šamponu. Tekuté stěrače a ochrana laku na cca 3 měsíce. Zdarma pak máme pro naše klienty připraveno protivirové a protibakteriální čistění vozu ozónem. To zajistí likvidaci nežádoucích látek v autě.

Kvalitní autokosmetika

Během celého procesu používáme renomovanou autokosmetiku MAF-RA.

 • vysoká oblíbenost u nás i ve světě
 • vysoce funkční autokosmetika s dokonalým efektem
 • šetrná k životnímu prostředí
 • certifikace ISO 9001 a ISO 14001

Proč zvolit naši Automyčku Dejvice?

 • profesionální vybavení, kvalitní autokosmetika a přátelský přístup
 • čištění interiéru auta i jeho exteriéru pomocí kvalitní autokosmetiky
 • vycházíme každému zákazníkovi vstříc, plníme jeho přání, konzultujeme jeho požadavky
 • naši techniky jsou zkušení a velmi rádi vám se vším poradí
 • provedeme vás celým procesem od začátku až do konce
 • dobrá dostupnost v Praze - myčka aut se nachází v centru Dejvic
 • naši klienti u nás mají občerstvení zdarma
 • možnost výběru ze tří programů čištění aut tak, aby vám nabídka vyhovovala nejvíce

Kde nás najdete?

Naše provozovna se nachází na Praze 6 v podzemních garážích hotelu International. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýkoliv dotazů. Jsme tu pro vás a našim cílem je vašemu vozu dopřát tu nejlepší možnou péči.