Automyčka

Automyčka pro dokonalou péči vašeho vozu

Ve firmě Automyčka Dejvice chápeme, jak je pro vás váš vůz důležitý. V autě by se měl řidič cítit nejen bezpečně, ale i příjemně. A tento servis dokáže zajistit naše automyčka. Připravili jsme pro vás program k dokonalé péči o vaše auto. Svěřte své auto do rukou profesionálům. Máme bohaté zkušenosti, používáme autokosmetiku té nejvyšší kvality, ruční mytí aut je pro nás samozřejmostí a v naší automyčce vycházíme vstříc všem přáním našich klientů.

Automyčka - co nabízíme?

Naše služby jsou rozděleny do jednotlivých programů, v rámci kterých si můžete vybrat, jakou péči svému vozu dopřejete. Pokud tedy akorát vyhledáváte Automyčka Praha, jste na správné adrese. Myčka aut je vám plně k dispozici.

Automyčka - program 1 - Standard

Jedná se o základní péči pro váš vůz. Do standardního programu patří umytí exteriéru vozidla. Samozřejmostí tohoto procesu je pečlivost a důkladnost. Dále očištění od nečistot, mezi nejčastější znečištění patří stopy po hmyzu, asfaltu a dalších nečistot. Dále dojde k ručnímu osušení, umytí prahů vozidla a jeho vnitřních hran dveří. Samozřejmou službou naší automyčky je i umytí oken a ošetření omytí plastů.

Interiér bude vyluxován a na závěr následuje provonění vozu. To podtrhne celou odvedenou práci na vašem voze.

Automyčka - program 2 - Komplet

V druhém programu nabízí naše auto myčka rozšířené služby. Najdete v něm vše ze základního programu popsaného výše i další výhody. Patří mezi ně ruční mytí karosérie, ošetření voskem, šamponem a následné rozleštěstí. Dále umytí kola a ošetření pneumatik.

V rámci čištění interiéru aut proběhne ošetření včelím voskem, proběhne tepování koberců a omytí kůže.

Automyčka - program 3 - Komplet - NANO

Jedná se o kompletní program péče o auto, v rámci kterého váš vůz dostane všechno, co potřebuje.  Nabízí vše z Programů 1 a 2. Navíc k němu získáte i 3x ruční mytí exteriéru + nano šampon, mytí motoru, tepování autosedaček i tekuté stěrače s ochranou laku na cca 3 měsíce.

Dále řidiči jistě ocení, že součástí tohoto balíčku je i protivirové čištění interiéru vozu ozónem ZDARMA.

Stop virům a bakteriím

Automyčka Dejvice nabízí žádanou metodu čištění ozónem. Ta zajistí likvidaci virů a bakterií. Pokud se rozhodnete nevyužít bonusy Programu 3, můžete si ji objednat zcela zvlášť, bez ohledu na výběr programu či jiných služeb.

Kvalitní autokosmetika

Naše Automyčka Dejvice Praha 6 používá renomovanou autokosmetiku MA-FRA.

  • certifikace ISO 9001 a ISO 14001
  • vysoká kvalita se snoubí s šetrností k životnímu prostředí
  • luxusní péče o vůz
  • vysoká oblíbenost u nás i ve světě

Automyčka - vycházíme klientům vstříc

Naši práci charakterizuje individuální přístup ke každému klientovi a jeho vozu. O vaše auto se mohou postarat zkušení technici, nebo můžete zvolit osobnější možnost. Chápeme, že ne každý chce svěřit svůj vůz do cizích rukou. Proto si v případě zájmu můžete umýt vůz sami s využití naší profesionální techniky a konzultace. Automyčka Praha je tak otevřená všem klientům a jejich požadavkům. Z čištění aut se u nás stane příjemná záležitost.

Další službou, kterou nabízíme, je i příprava auta na prodej. Pokud uvažujete nad prodejem svého vozu a chcete ho udělat atraktivnější, prozkoumejte i tuto naši nabídku.

Automyčka - kde nás najdete

Hledáte akorát heslo Automyčka Praha 6? Řešením je naše Automyčka Dejvice. Najdete nás v samém srdci Dejvic, v podzemních garážích hotelu International. Neváhejte nás tedy navštívit, pokud hledáte profesionální služby, přátelský přístup a rozumné ceny.