Čištění interiéru aut

Interiér vašeho vozu je důležitým prostorem každého řidiče a proto i čiětění interiéru aut je stále více vyhledávanou službou. Někdo potřebuje automobil denně ke své práci a tráví v něm až desítky hodin. Jiný je sice sváteční řidič, ale i tak potřebuje ke své jízdě bezpečné a čisté prostředí. V Automyčce Dejvice víme, že čištění aut je důležitou součástí údržby vozidla. Proto se řidičům snažíme vycházet co nejvíc vstříc a chopíme se mytí exteriéru i čištění interiéru aut. U nás je ruční mytí aut a kvalita práce samozřejmostí.

Čištění interiéru aut - proč u nás?

  • vycházíme klientům vstříc a bereme ohled na jejich přání a požadavky v rámci vozu
  • najdete u nás zkušené techniky a ocitnete se v přátelské atmosféře
  • automyčka se nachází ve výborné lokalitě v centru Dejvic
  • k čistění interiéru aut používáme kvalitní autokosmetiku
  • vůz můžete svěřit do rukou nám, či si auto podle přání vyčistíte sami díky profesionálnímu vybavení a prostředků
  • můžete si vybrat z nabízených programů ten, který nejvíce vyhovuje vašemu vozu

Čištění interiéru aut - interiér

Čištění interiéru auta jsme vám schopni nabídnout v několika variantách. Podle vámi vybraného programu. 

Čištění interiéru auta - program 1 - standard

Sem patří umytí prahů vozidla, dále umytí vnitřních hran dveří a vyčištění plastů pomocí speciální autokosmetiky. Důkladně vám vyluxujeme celý interiér vozu a naše technika zvládne vysát i obtěžující zvířecí chlupy. Ošetříme palubní desku a zbavíme auto nečistot. Na závěr vůz provoníme.

Čištění interiéru auta - program 2 - komplet

Doplníme výš jmenované o tepování koberců v interiéru vozu, ošetření vašich látkových i kožených sedaček a ošetření včelím voskem.

Čištění interiéru auta - program 3 - komplet - NANO

Nabízí opět vše z Programů 1 a 2 a navíc je v rámci mytí interiéru auta doplněn o tepování autosedaček, použití nano šamponu a protivirové ošetření ozónem zdarma. Součástí je i mytí motoru.

Pokud přemýšlíte nad prodejem vozu a jeho zhodnocení, v naší nabídce máme i službu týkající se přípravy auta na prodej.

Čištění interiéru aut - stop virům

Velmi žádaná služba v rámci čištění interiérů aut. Pokud si vyberete Program 3 - Komplet NANO, budete mít tuto službu zdarma. Samozřejmě si můžete objednat program Stop virům bez ohledu i individuálně. Díky tomuto ošetření ozónem dojde ve vašem interiéru k likvidaci virů a bakterií. Pobyt v autě tak bude opět bezpečnější.

Čištění interiéru aut - kvalitní autokosmetika

V naší firmě Automyčka Dejvice nabízíme svým zákazníkům v rámci čištění interiéru aut pouze to nejlepší. Proto používáme renomovanou značku autokosmetiky MAF-FRA. Ta vlastní certifikaci ISO 9001 a ISO 14001. Chlubí se vysokou účinností a zároveň šetrností k životnímu prostředí. V kombinaci se zkušenostmi našich techniků tak pro váš vůz zajistíme luxusní péči a vyladění každého detailu.

Čištění interiéru aut - jak se k nám dostat?

Čištění interiéru aut Praha provádíme v naší dejvické pobočce. Naleznete nás v podzemních garážích hotelu International. Myčka aut je velmi dobře dostupná.

Využít můžete služeb našich techniků, nebo se o váš vůz postarat sami. Chápeme, že ne každý řidič svěří svůj vůz do rukou někomu jinému a tato přání respektujeme. Proto u nás můžete využít nabízení profesionální techniky a konzultací. Čeká na vás i občerstvení zdarma.

Pokud tedy hledáte čištění interiéru auta Praha, neváhejte nás oslovit a přijet. Dopřejte svému vozu péči, kterou si zaslouží.